Zofia Cieślak

Inicjatorka powstania Klubu Seniora Rawka oraz przewodnicząca jego Zarządu. Działaczka, realizatorka projektów społecznych, m.in. walki o usunięcie materiałów toksycznych z osiedla Rawka. W latach 2014–2018 członkini Rady Seniorów miasta Skierniewice. Pomysłodawczyni i liderka projektu „Fabryka Pomysłów” realizowanego w ramach XII i XIV edycji konkursu „Seniorzy w akcji” oraz współtwórczyni książki „Rawent. Wspomnienia utkane ze słów i obrazów”, która była owocem tego projektu.

W Klubie występuje w grupie teatralnej „Karuzela Czasu”. Swoimi talentami dzieli się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Skierniewicach.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content