Ewa Andrzejewska

Ewa Andrzejewska pracuje nad historią mówioną. Szczególnie pasjonuje ją historia nieobecnej już nowosądeckiej, żydowskiej dzielnicy Piekło i jej mieszkańców. Zorganizowała warsztaty, w ramach których uczestnicy dotarli do seniorów, wysłuchali i spisali opowieści o czasach minionych oraz sporządzili subiektywną mapę Piekła na podstawie usłyszanych historii. Na podstawie zebranych wspomnień Ewa napisała książkę “Obok inny czas”. Ze zbieranych opowieści wyłaniają się kolejne pomysły…

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content