Alicja Twardowska – Jania

Prudnicka Rada Seniorów powstała z inicjatywy oddolnej środowisk skupiających emerytów. Była inicjatorem I Forum Opolskich Rad Seniorów, podczas którego uczestnicy zaproponowali ustanowienie prezydencji i powierzenie jej właśnie PRS na okres do kolejnego Forum. Prudnicka Rada Seniorów ma na swoim koncie wiele sukcesów – służy pomocą poprzez doradztwo, inicjowanie działań i konsultowanie projektów uchwał, strategii czy planów. To m.in. z jej inicjatywy wprowadzono: Pudełko Życia, powołano Budżet Obywatelski i wprowadzono miasto do Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia Cittaslow.

– certyfikowany trener biznesu
– trener NGS
– ABC pisania wniosków i pozyskiwania funduszy zewnętrznych
– świetny organizator
– konsultant ds. rad seniorów

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content