Edyta Mężyk

Członkini Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i absolwentka III edycji projektu “UTW dla społeczności”. Zaangażowana w wolontariat w formie współpracy z dziećmi w przedszkolach, żłobkach i Wodzisławskiej Placówce Wsparcia Dziennego “Dziupla”. Współtwórczyni cyklu warsztatów “Gotowanie z babcią”, który przybliżał dzieciom z placówki wsparcia dziennego techniki zdrowego przygotowywania potraw. Aktywnie działa w zespole teatralnym, który wystawia bajki w miejscowych żłobkach i przedszkolach.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content