Zbigniew Piasecki

“Pogoń Szczecin – współpraca pokoleń”
Byli piłkarze dla przyszłych piłkarzy? Czemu nie. Zbigniew Piasecki zaprosił seniorów zawodowo trenujących niegdyś piłkę nożną by podzielili się swoim doświadczeniem z zaczynającymi dopiero przygodę najmłodszymi. Młodzi uczestnicy poznali historię “Pogoni”, uczyli się od dziennikarzy sportowych i kręcili film dokumentalny z udziałem piłkarzy. Po treningach dzieci miały okazję do wspólnych, szczecińskich spacerów, podczas których seniorzy-historycy odkryli przed nimi tajemnice miasta. We wszystkich zajęciach dziewczynki były bardzo mile widziane!

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content