Jerzy Czogała

Ślązak z krwi i kości. Jego pasją jest historia Śląska, szczególnie Katowic. Dzięki niemu na UTW w Katowicach powołano Koło Historyczne, które ściśle współpracuje z Instytutem Historii Uniwersytetu Śląskiego, z Instytutem Pamięci Narodowej oraz z Muzeum Historii Katowic. W ramach działań z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę” koordynował projekt „Kaj te czasy! Wracajmy do korzeni”, który dotyczył kultury Śląska.

 

Szczególnie zainteresowania:

 

  • praktyczne uwagi w organizacji wykładów, pozyskiwanie wykładowców
  • organizacja wycieczek po swoim regionie
  •  debaty oksfordzkie, sposób prowadzenia dyskusji i pogłębianie wiedzy o wybranych tematach
  • organizacja gier miejskich

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content