Jacek Koperski

Z zawodu nauczyciel akademicki na Politechnice Poznańskiej. Potrzebę aktywności społecznej realizował jako instruktor harcerski. Obecnie mieszka na wsi w Wierzycach pod Poznaniem. Ostatnią jego inicjatywą jest zorganizowanie kina w Wierzycach, gdzie aktywizuje lokalną społeczność, ale z pewnością to nie ostatnie jego słowo w sprawie aktywizowania lokalnej społeczności. Do Sąsiedzkiego Klubu Filmowego zaproszeni są młodsi i starsi, osoby samotne i całe rodziny –  film stał się pretekstem do integracji i wymiany doświadczeń.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content