Renata Siedlaczek

Z zawodu polonistka i instruktor teatralny. Pracowała w oświacie 8 lat, potem w kulturze na różnych stanowiskach. Obecnie na emeryturze. Od roku członek UTW w Puławach. W ostatnim roku przygotowała z seniorkami trzy programy artystyczne ( w tym jeden kabaretowy). Realizuje program “Bajarki znad Wisły” w projekcie “UTW dla społeczności”. 12 bajarek czyta bajki dzieciom w przestrzeni miasta, w przedszkolach, szkołach oraz na oddziale dziecięcym Szpitala Miejskiego. Przygotowała wraz ze swoją grupą specjalnie napisaną bajkę opowiadającą mało znany epizod z historii miasta: lot balonem kota Izabeli Czartoryskiej. Interesują mnie także działania  w sferze plastyki i rękodzieła. Od kilku lat prowadzi zajęcia z dziedziny makramy dla słuchaczek UTW . Wszystko społecznie. Lubi uczyć się od kogoś. Ma nadmiar pomysłów.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content