Krystyna Pilawska – Wiercińska

Krystyna wraz z grupą młodych wolontariuszy z Gminy Stare Juchy wcieliła się w role reporterów. Wspólnie dotarli do seniorów pracujących niegdyś w działających w okolicy PGR-ach, aby utrwalić ich wspomnienia. W wyniku wspólnej, międzypokoleniowej pracy powstał folder, krótka relacja filmowa, film animowany oraz spektakl teatralny przedstawiający sceny z życia w czasach pracy w PGR-ach.

– pomoc w tworzeniu projektów
– pracuję ze wspomnieniami, umiem słuchać
– prace manualne: makrama, koronki (biżuteria), de’coupage, witraże na szkle, haft (różny), pisanie woskiem pisanek, dekoracje z niczego – różne, lalki ze szmatek (pacynki, kukiełki), dekoracje stołów (okolicznościowe), drobiazgi, dekoracyjne świąteczne, zabawki choinkowe
– kulinaria (w szczególności kuchnia międzywojenna, regionalna – wschód Polski, Wileńszczyzna)
– tańce narodowe – polskie, podstawa tańca towarzyskiego

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content