Anna Grabowska

Jako uczestniczka obu projektów (III edycji konkursu SwA z działaniem „e-senior.eu w akcji” oraz VIII edycji projektu „UTW dla społeczności” z działaniem „Spacerem/rowerem po kampusie PG”) jest niejako ambasadorką totalną. Całą swoją animacyjną działalnością promuje aktywność seniorską. Jako wieloletnia nauczycielka akademicka Wydziału Politechniki Gdańskiej i innowatorka społeczna, od dekad promuje e-learning oraz podnoszenie kompetencji cyfrowych wśród grup narażonych na technologiczne wykluczenie, pokazując korzyści technologiczne do zastosowania w różnych wymiarach aktywnego i satysfakcjonującego życia osób dojrzałych. Nie rezygnuje z pracy zawodowej na uczelni, liderując tamtejszemu UTW.  Uczestniczy również w różnych programach dla innowatorów społecznych, takich jak INNaczej czy U3W online. W realizacjach projektów stawia na współpracę międzypokoleniową. Wraz z ekipą entuzjastów nowych technologii z Hackerspace Trójmiasto współtworzy Festiwal Światła jako wolontariuszka centrum naukowo-kulturalnego Hevelianum w Gdańsku. Jeszcze przed eskalacją agresji rosyjskiej na Ukrainie powołała grupę polsko-ukraińską, która integrowała nowo przybyłe do Polski ukraińskie kobiety.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content