Krystyna Stańczak – Pałyga

Roztańczone seniorki do koła zaprosiły dziewczęta z warszawskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Spotkaniom poświęconym etnicznym tańcom korowodowym towarzyszyły krótkie formy warsztatowe, służące przede wszystkim integracji i autoprezentacji. Kroki dziewcząt zostały udokumentowane kamerą, aby w pełni zobaczyć mogły swoje dokonania i postępy. Uczestniczki stworzyły także własnego bloga. Oczywiście nie obyło się bez śpiewu, zabaw integracyjnych i spotkań z gośćmi.

– prowadzenie warsztatów międzypokoleniowych rozwijających potencjał twórczy/ umiejętności artystyczne uczestników (muzyczne, taneczne, chóralne)
– promocja działań na rzecz Seniorów w środowiskach artystycznych kształcących przyszłe kadry
– promocja działań na rzecz Seniorów w środowiskach masowego przekazu (artykuł, wywiad), w tym także reprezentowanie działań Towarzystwa „ę”
organizacja imprez, budowanie więzi, w tym w środowiskach wykluczenia społecznego

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content