Wanda Radłowska

Wanda wciąż poszukuje nowych form kreatywnego działania, które sprawiałaby ludziom radość i dawały satysfakcję otoczeniu. Angażuje się w działania Teatru Tańca Współczesnego „Dawka Energii”, jest przewodniczącą zarządu Stowarzyszenia „Radość Życia”. Dzięki niej afrykańskie rytmy zabrzmiały pełną mocą w Wałbrzychu, gdzie zorganizowała międzypokoleniowe warsztaty bębniarsko-taneczne w ramach projektu „HakNaNudę w rytmie Afryki”.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content