Projekt w trakcie realizacji/trwa
Gorzowskie spacery

Wspólna aktywność na świeżym powietrzu połączona z poznawaniem oraz opracowaniem tras spacerowych dostępnych dla osób starszych i osób z niepełnosprawnościami.

Projekt zakończony
iGra z wnuczką babcia, dziadek – będzie słychać u sąsiadek

Warsztaty muzyczne, których celem było budowanie mostów pomiędzy na pozór odległymi światami dwóch pokoleń, a w efekcie zapobieganie samotności i izolacji osób starszych.

Projekt zakończony
Srebrna reprezentacja Gminy Zabór

Animatorka zaprosiła starszych mieszkańców do zorganizowania zajęć związanych z ich zainteresowaniami i umiejętnościami. Była to też okazja do wyłonienia rady seniorów.

Projekt zakończony
Pyszna zabawa – warsztaty kulinarne dla dzieci

Członkowie Klubu Seniora zaprosili wychowanków świetlicy do wspólnych spotkań kulinarnych. Dzieci wzięły udział w lekcjach gotowania, poznały też zasady savoir-vivre’u.

Projekt zakończony
Zapomniane bogactwo Kresów Wschodnich

Animatorzy wspólnie z seniorami i młodzieżą przypomnieli losy Kresowiaków żyjących na terenie Słońska. Efektem działań była wystawa oraz publikacja historyczna.

Projekt zakończony
Teatr choćby malućki

O czym marzyły i marzą pokolenia? Odpowiedzi na te pytania szukali uczestnicy międzypokoleniowych warsztatów teatralnych. Razem przygotowali przedstawienie.

Projekt zakończony
Razem – aktywnie i twórczo

Animatorka zorganizowała międzypokoleniowe zajęcia z nowych technologii, warsztaty hobbystyczne i psychologiczne dla słuchaczy Akademii III Wieku i wczesnych emerytów.

Projekt zakończony
Seniorzy dzieciom

Animatorka wspólnie ze słuchaczami UTW zorganizowała warsztaty plastyczne, teatralne i dziennikarskie dla dzieci w trzech świetlicach wychowawczo-opiekuńczych.

wróć

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content