Z muzyką chce się więcej

Projekt zakończony

lokalizacja

Poznań, wielkopolskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działań


Animatorka:

Ilona Lewandowska – przez czterdzieści lat pracowała jako urzędniczka. Po przejściu na emeryturę nie pozostała bezczynna – ukończyła uniwersytet trzeciego wieku. Studia zainspirowały ją do licznych działań: pani Ilona śpiewa w chórze, gra w kabarecie, tańczy. Jest także wolontariuszką w Mazowieckim Stowarzyszeniu Pracy dla Niepełnosprawnych „De Facto” oraz członkiem Stowarzyszenia KLANZA. Rodzinnie spełnia się jako super babcia.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie KLANZA

Chór „Senioritki” przedstawił swoje umiejętności najmłodszym oraz zaśpiewał w poznańskich i okolicznych domach seniorów. Repertuar był bogaty: pieśni afrykańskie, rosyjskie, żydowskie i amerykańskie. Nie zabrakło też tradycyjnych polskich utworów. Uczniowie szkół podstawowych mieli także okazję poznać działanie chóru od kulis – zobaczyli między innymi, na czym polega praca dyrygenta oraz jak ważne jest ustawienie chóru.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content