Wystrugać marzenia

Projekt zakończony

lokalizacja

Koszajec, mazowieckie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działań


Animatorzy:

Marian Galus – od niedawna emeryt. Lubi ruch: jazdę na rowerze, pływanie, spacery. Chętnie udziela się społecznie, a swoją aktywnością pragnie zarażać innych. Jeszcze nigdy samodzielnie nie kierował działaniami społecznymi, ale chciałby sprawdzić się w tej roli. Ma umiejętności techniczne i manualne, słynie z tego, że potrafi zrobić coś z niczego. Jest dociekliwy – jeśli czegoś nie wie, szuka pomocy w książkach, internecie lub pyta sąsiadów.

Adam Adamczyk pracuje jako urzędnik samorządowy, co daje mu poczucie silnego oddziaływania na otoczenie wielu ludzi. Swoją energię pożytkuje, działając w lokalnej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej oraz regularnie, choć amatorsko, uprawiając sport. Jako mieszkaniec Koszajca, który wychował się i dorósł w tej wsi, jest szczególnie zainteresowany jej rozwojem. Uważa, że wspólne działanie może być w tej kwestii szczególnie użyteczne.

Organizacja wspierająca: Fundacja WIEŚWIEJAK

Pergola? Samodzielnie wykonana sławojka? Czemu nie! Warto się nauczyć stolarskiej sztuki. Doświadczeni w stolarstwieprzeprowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy warsztatów zapoznali się na zajęciach z obsługą sprzętu stolarskiego, zasadami BHP, dowiedzieli się także, jak zbudować różne domowe sprzęty. Była to również okazja do wzajemnego poznania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnych rozmów. A potem mogli podziwiać samodzielnie zrobione przedmioty i ich używać.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content