Wszystko gra

Projekt zakończony

lokalizacja

Szydłowiec, mazowieckie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działań


Animator:

Jerzy Rutkowski – emerytowany nauczyciel, jego żywiołem jest muzyka – lubi się nią dzielić. Gra na akordeonie i na harmonijce ustnej. Nie zapomina też o ruchu – latem często jeździ na rowerze, zimą ćwiczy w domowej siłowni. Na co dzień majsterkuje w drewnie oraz uprawia warzywa i owoce na swojej działce.

Organizacja wspierająca: Fundacja Aktywizacji Społecznej „KANON”

Szydłowiecki Klub Muzykalnego Seniora zaplanował cykl spotkań, podczas których zostały przygotowywane nowe wersje starych utworów. Uczestnicy warsztatów, seniorzy i młodzież, mogli nie tylko przyłączyć się do nietypowych wykonań znanych piosenek, ale również samodzielnie przygotować wybrane przez nastolatków współczesne hity według dawnych aranżacji. Zaprezentowali swoje umiejętności i zdobyli nowe pod okiem zawodowego muzyka. Tak przygotowana międzypokoleniowa grupa w profesjonalnym studiu nagrała wybrane utwory, których można posłuchać na stronie internetowej. Uczestnicy warsztatów wystąpili na szydłowieckim przeglądzie muzycznym im. Jana Derlety, zaplanowali też i poprowadzili warsztaty plastyczno-muzyczne dla przedszkolaków.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content