Ważniacy – międzypokoleniowe warsztaty o rzeczach ważnych

Projekt zakończony

lokalizacja

Oświęcim, małopolskie

edycja

V (2012-2013)

obszary działań


Animatorki:

Karolina Domider – działa na UTW w Oświęcimiu, gdzie od 15 lat organizuje zajęcia. W latach 70. zorganizowała Klub TwórcówNieprofesjonalnych Ziemi Oświęcimskiej. Jest bardzo aktywna i ciekawa świata, wierzy w ludzi i pomagając im, czuje się pełna energii i spełniona.

Anna Stankiewicz–zajmuje się wzmacnianiem i inspirowaniem ludzi, jest coachem i kulturoznawczynią, specjalizuje się w senior i teen coachingu. Pracuje w branży PR, a także prowadzi ćwiczenia na UTW w Oświecimiu.

Organizacja wspierająca:Oświęcimskie Centrum Kultury

Animatorki zaprosiły seniorów z UTW i z dziennego domu pomocy oraz dzieci z domu dziecka na cykl warsztatów integracyjno-rozwojowych. Podczas spotkań uczestnicy mieli okazję do integracji, a także rozmów o rzeczach ważnych w życiu, o marzeniach i ich realizacji. Seniorzy mogli podzielić się swoim doświadczeniem i opowieściami, a dzieci wniosły energię i ciekawość świata. Na podstawie wspólnych przemyśleń razem tworzyli materiały do wspólnej publikacji i wymyślili jej koncepcję. Na końcowym etapie przygotowań pomógł im grafik. Podsumowaniem zajęć oprócz wydrukowanej publikacji była wystawa – zapis połączonej z zabawą wspólnej pracy.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content