Wariacje

Projekt zakończony

lokalizacja

Wrocław, dolnośląskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań

Animatorki projektu:

Julia Wernio – jako reżyserka teatralna lubi szukać inspiracji, prowokować zdarzenia artystyczne i twórcze. Chce dać innym ludziom możliwość spotkania, rozmowy, kontaktu ze sztuką i literaturą. Jej zdaniem każdy powinien mieć wyspę, gdzie może bez lęku sam dla siebie stać się artystą i kreować swój własny świat.

Magdalena Czerniawska – jako twórczyni wrocławskiej fundacji “Macondo”,rysowniczka i pisarka, chce stworzyć nową odsłonę dotąd prowadzonych działań, jeszcze bardziej nastawionych na wspólne tworzenie, integrację i poznawanie Nadodrza.

Organizacja wspierająca: Fundacja Rozwoju Kultury i Sztuki Macondo

To cykl spotkań dla mieszkańców wrocławskiego Nadodrza, któreswoją formułą prowokują do własnej twórczości. W ramach projektu uczestnicy spotykali sięz reżyserem, dramatopisarzem, scenografem i choreografem. Były to okazje do wspólnego czytania, rozmów, oglądania i słuchania, zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Dzięki tym działaniom uczestnicy wypracowalikoncepcję i wspólnie przygotowali scenariusz finałowego przedstawieniaodegranego w przestrzeni miejskiej Wrocławia

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content