Uwolnić marzenia

Projekt zakończony

lokalizacja

Łódź , łódzkie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działań


Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Przyjaciół KOS

Wiesława Kozłowska: od kilku lat pracuje „międzypokoleniowo”. Szczególnie związana jest z jednym z łódzkich domów dziecka, gdzie poznała Karolinę. Zafascynowana ideą wolontariatu pragnie nieść bezinteresowne wsparcie dla innych.

Karolina Łuczak: w projekcie pełni rolę młodszej koordynatorki. Chciałaby wesprzeć starszą koleżankę swoimi umiejętnościami organizacyjnymi, a także z zakresu nowych technologii.

Działania skierowane do seniorów i dzieci z domów dziecka oraz rodzin zastępczych, którzy wspólnie tworzyli filmiki techniką poklatkową. W międzypokoleniowych grupach powstały filmy, których tematem jest opowieść o marzeniach. Przy tworzeniu prac uczestnicy wykorzystywali aparaty fotograficzne i telefony komórkowe, dzielili się nawzajem umiejętnościami obsługi urządzeń cyfrowych, by przełożyć marzenia na język filmu. Powstała animacja poklatkowa Uwolnić marzenia.

Dzięki projektowi seniorzy i dzieci nie tylko nauczyli się tworzyć filmy poklatkowe, ale i współdziałać międzypokoleniowo.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content