Twórczy Klub Seniora

Projekt zakończony

lokalizacja

Tarnów, małopolskie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działańAnimatorzy:

Andrzej Trybulski –pracował jako architekt, urbanista, pedagog, grafik, malarz, scenograf, rzeźbiarz. Na emeryturze nadal projektuje wnętrza domów jednorodzinnych oraz meble. Ilustruje książki i kalendarze, tworzy plakaty i znaki graficzne. Jest członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich. W wolnym czasie słucha jazzu i chodzi na długie wycieczki.

Kornelia Zielińska – jest absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lubi tworzyć nowe projekty, zachęcać ludzi do działania. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, a na co dzień pracuje na rzecz Fundacji „Timszel”, którą zakładała. Jej pasją jest kultura i sztuka.

Organizacja wspierająca: Fundacja Rozwoju Przestrzeni Społecznych i Kulturalnych „Timszel”

Dla mieszkańców tarnowskiej dzielnicy Starówka powstał „Twórczy Klub Seniora”, którego przestrzeń współtworzyli seniorzy. Połączył aktywnych i ciekawych świata ludzi. Stał się miejscem pracy twórczej seniorów – w klubie odbyły się warsztaty z różnych dziedzin sztuki: malarstwa, grafiki, muzyki. Pod okiem ekspertów seniorzy przygotowali się do pracy z dziećmi. Mogli podzielić się swoimi umiejętnościami artystycznymi, prowadząc zajęcia dla najmłodszych w lokalnych świetlicach i placówkach dziennego wsparcia.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content