Trzy światy

Projekt zakończony

lokalizacja

Olesno, opolskie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działań


Animatorki:

Maria Mitrenga – jest emerytowaną nauczycielką i dyrektorką szkoły podstawowej. Interesuje się muzyką, literaturą, teatrem i turystyką. Swoje pasje rozwija m.in. na zajęciach organizowanych przez Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Należy do Stowarzyszenia Integracyjnego „Bądźmy razem”, przy którym działa założona przez panią Marię Rada Seniorów. Ukończyła Akademię Animatorów Osób Starszych, a wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w działaniach na rzecz innych.

Amanda Jendrszczok –jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Lubi podróżować, interesuje się psychologią, malarstwem i fotografią. W tej ostatniej dziedzinie ma już sukcesy – zdobyła I miejsce w powiatowym konkursie. Lubi pomagać osobom starszym i słuchać ich opowieści o minionych czasach.

Organizacja wspierająca:Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Oleśnie

W Oleśnie powstała wyjątkowa, międzypokoleniowa grupa teatralna. Na zajęcia zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy, nawet ci, którzy do tej pory nie mieli żadnego doświadczenia aktorskiego, reżyserskiego czy scenograficznego. Miłośnicy teatru wzięli udział w zajęciach z emisji głosu, poznali techniki zapamiętywania tekstu, nauczyli się sztuki interpretowania, ćwiczyli ruch sceniczny. Wspólnie przygotowali rekwizyty teatralne. Samodzielnie opracowali scenariusz występów. Spotykali się na próbach, by szlifować aktorski warsztat. Na premierę spektaklu zaprosili bliskich, sąsiadów i wszystkich zainteresowanych sztuką.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content