Teatr ponad czasem

Projekt zakończony

lokalizacja

Gniezno, wielkopolskie

edycja

III (2010-2011)

obszary działań


Animatorki:

Danuta Wiśniewska – ma za sobą długoletni staż pracy jako nauczycielka, obecnie prowadzi UTW, którego jest pomysłodawczynią. Praca z ludźmi w każdym wieku przynosi jej mnóstwo satysfakcji. Nie boi się realizować swoich marzeń, bo trzeba żyć z pasją.

Oktawia Luźny  ma wiele zainteresowań, jednak jej największymi pasjami są teatr i muzyka jazzowa. Doświadczenie wyniesione z pracy pozwoliło jej znaleźć życiową drogę – założyła własny impresariat artystyczny. Dzięki temu robi to, co lubi najbardziej – poznaje nowe osoby, współpracuje ze środowiskami artystycznymi oraz sprawdza się jako organizatorka.

Organizacja wspierająca: Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku

Międzypokoleniowa grupa wzięła udział w cyklu warsztatów skupionych wokół działań teatralnych. Wspólnie, pod okiem doświadczonych ludzi świata sceny, uczestnicy pracowali nie tylko nad ruchem scenicznym, scenografią czy choreografią, ale i nad otwieraniem się na nowe możliwości i pokonywaniem własnych barier. Warsztatom towarzyszyły wykłady otwarte z historii teatru i spotkania, podczas których profesjonaliści podzielili się doświadczeniami z pracy teatralnej. Nabytą w trakcie zajęć wiedzę praktyczną i teoretyczną, grupa wykorzystała w pracy nad spektaklem, który na koniec wystawiła w gnieźnieńskim Miejskim Ośrodku Kultury.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content