Tarnobrzeskie Spotkania Teatralne

Projekt zakończony

lokalizacja

Tarnobrzeg, podkarpackie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działań

Animator

Jan Palacz – miłośnik teatru i działań lokalnych.

Organizacja wspierająca: Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im.  prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

Celem projektu było przygotowanie wraz z grupą międzypokoleniową programu kabaretowego, którego tematyka i forma zostały dobrane z myślą o seniorach. Do współpracy organizatorzy zaprosili seniorów oraz młodzież z tarnobrzeskich szkół średnich i wyższych. Premiera spektaklu odbyła się w Tarnobrzeskim Domu Kultury, Praca nad spektaklem była dla uczestników sposobem na oderwanie się od przygnębiającej atmosfery zagrożenia w okresie pandemii.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content