Taniec z dziadkami

Projekt zakończony

lokalizacja

Toruń, kujawsko-pomorskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działań


Animatorki:

Teresa Koc – jest szczęśliwą mężatką, matką trójki dzieci oraz babcią. Wiele lat przepracowała w dziale produkcji w toruńskiej Elanie. Obecnie większość jej codziennych obowiązków koncentruje się na życiu rodzinnym. Niezwykle ceni sobie czas spędzony z wnuczką, z czego czerpie wiele radości. Zabawy taneczne są jedną z ulubionych form spędzania czasu babci i jej wnuczki Tatiany.

Magdalena Ceglecka – pracuje jako reprezentantka medyczna w polskiej firmie farmaceutycznej, ale znaczącą część życia poświęca swojej największej pasji – tańcowi. Tańczy od siódmego roku życia. Obecnie prowadzi kilka grup tanecznych w różnych stylach. Organizuje również pokazy i spotkania taneczne, które mają zachęcić dzieci i młodzież do takiej aktywności fizycznej. Na co dzień wychowuje córeczkę, która dzieli z mamą taneczną pasję. W wolnych chwilach razem z rodziną spaceruje, jeździ na rowerze oraz biega.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Studio Tańca DEFENSE

W każdym wieku można zacząć tańczyć, a taniec to źródło radości oraz niezwykle przyjemny sposób na aktywność ruchową. Animatorki zaprosiły do tańca grupy seniorów z domów pomocy społecznej. Pod okiem instruktorów zdobywali i rozwijali taneczne umiejętności. Nie zabrakło zajęć z najmłodszymi, układów tanecznych, tańca klasycznego, a przede wszystkim – zdrowego ruchu, radości i integracji. Zakończeniem roztańczonego sezonu był występ uczestników projektu przygotowany dla publiczności.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content