Szkłem malowane – Szkoła witrażu

Projekt zakończony

lokalizacja

Kowale Oleckie, warmińsko-mazurskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działańAnimator:

Marek Żurawski – prowadzi zajęcia i warsztaty artystyczne z witrażu, biżuterii i mozaiki. Ma kwalifikacje instruktorskie i doświadczenie zawodowe w zakresie pracy ze szkłem oraz witrażem. Pomysł zorganizowania zajęć i warsztatów witrażu dla seniorów zrodził się podczas rozmowy z kolegami. Założenie szkoły witrażu w rodzinnej miejscowości było od zawsze jego marzeniem.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Rekreacji „Kowalak”

Mieszkańcy Kowali Oleckich mieli okazję poznania unikalnej i powoli ginącej sztuki tworzenia witraży. W ramach warsztatów zobaczyli, jak wygląda profesjonalna pracownia witrażu, spróbowali swoich sił przy tworzeniu witraży klasycznych, nakładanych oraz witraży w stylu Tiffany’ego. Zajęcia rękodzielnicze były okazją do twórczego spędzania czasu w sąsiedzkim gronie, a także do spotkań międzypokoleniowych. Zostały zorganizowane otwarte warsztaty witrażu dla dzieci prowadzone przez doświadczonych uczestników projektu.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content