Szach-mat

Projekt zakończony

lokalizacja

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działańAnimatorka:

Wiesława Polak – jest wciąż czynnym zawodowo inżynierem budownictwa. Czas poza pracą również spędza aktywnie – angażuje się w działania UTW, pracuje na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Chętnie współpracuje z ludźmi, jest otwarta, inicjuje działania i zaprasza do nich coraz większe rzesze osób. Wie, jak cenne jest pomaganie innym i że warto w tym celu wspólnie działać.

Organizacja wspierająca: Miejski Dom Kultury

Animatorka postanowiła zaangażować międzypokoleniową grupę, by zamienić smutną i zaniedbaną osiedlową przestrzeń w przyjazne, zielone miejsce z ławkami i stolikami szachowymi. Latem zorganizowali warsztaty szachowe dla tych, którzy jeszcze nie zgłębili tajników tej gry, oraz turnieje szachowe dla wszystkich chętnych. Tak zaaranżowane wspólnymi siłami miejsce stało się enklawą spokoju, cichej rozrywki i tworzenia się nowych relacji, również międzypokoleniowych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content