Stary czy młody – na scenie przeżywa przygody

Projekt zakończony

lokalizacja

Tarnobrzeg, podkarpackie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działań


Animatorzy:

Zofia Kozioł – kieruje Klubem Seniora działającym przy Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Stara się odkrywać i rozwijać pasje członków klubu oraz docierać z jego działalnością do coraz szerszych kręgów. Sama uwielbia teatr, dlatego uczestniczy w zajęciach grupy wokalno-teatralnej oraz w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Klub Seniora we współpracy ze Stowarzyszeniem INTER-AKCJA.

Jakub Jugo – jest człowiekiem bardzo aktywnym. Współpracował z wieloma stowarzyszeniami, brał udział w różnorodnych akcjach społecznościowych. Na co dzień zajmuje się marketingiem, tłumaczeniem tekstów angielskich, dziennikarstwem telewizyjnym w lokalnych stacjach, udzielaniem korepetycji. Najbardziej lubi spędzać czas z kreatywnymi, aktywnymi ludźmi.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe INTER-AKCJA

Uczestnicy stworzyli od podstaw własne etiudy teatralne, bazując na swoich doświadczeniach oraz czerpiąc wiedzę z warsztatów. Głównym tematem zajęć był przedmiot sceniczny – to jego różnorodne możliwości poznali uczestnicy, dzięki niemu została uruchomiana ich kreatywność i wyobraźnia. Zajęcia prowadzone w międzypokoleniowej grupie były dobrą okazją do bliższego poznania się, do tworzenia relacji między uczestnikami oraz kształtowania umiejętności aktywnego słuchania. Wspólne odgrywanie scen stworzyło okazję do rozwijania i kształtowania w uczestnikach zajęć poczucia, że teatr i codzienna rzeczywistość nie różnią się od siebie tak diametralnie. Zwieńczeniem działań był spektakl wystawiony dla tarnobrzeskiej publiczności.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content