Spójrz na mnie inaczej

Projekt zakończony

lokalizacja

Stary Sącz, małopolskie

edycja

XVI (2023-2024)

obszary działań

Animatorki:

Elżbieta Mrówka: Jest bardzo aktywną kobietą i bierze udział w różnego rodzaju zajęciach, między innymi w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pragnie w pełni brać udział w życiu społecznym i kulturalnym w swoim mieście i gminie. Interesuje się fotografią, chce zdobyć nowe doświadczenia i podzielić się nimi ze swoimi kolegami oraz młodzieżą.

Paulina Bodziony: Pracuje z młodymi ludźmi w Młodzieżowym Klubie Pegaz i zajmuje się wolontariatem młodzieży. Wie, że to są otwarte osoby, które lubią robić coś dla innych i są chętne do rozpoczęcia z seniorami. Dla niej projekt jest też szansą na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.

Organizacja wspierająca: Starosądecka Fundacja Kultury

Animatorki zaprosiły mieszkańców do projektu, który łączy seniorów i młodzież w fascynującym świecie fotografii. Uczestniczki i uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych (także w plenerze), podczas których poznają różne aspekty fotografowania, takie jak kompozycja, oświetlenie, techniki edycji. Odwiedzą muzeum fotografii, gdzie będą mieli okazję poznać historię tej dziedziny sztuki i zainspirować się dziełami znanych fotografów. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy wspólnie przygotują wystawę swoich prac. Aby uwiecznić wszystkie emocje i doświadczenia związane z projektem, animatorki planują nagranie filmu, który pokaże historie i przeżycia uczestników, ich wzajemne inspiracje i naukę, a także efekty artystyczne, jakie zostały osiągnięte przez seniorów i młodzież.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content