Seniorwizacja. Efekt impro

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działań


Animatorki:

Izabela Hejne-Krystosiak – na początku swojej kariery pracowała w dziale reklamy DT Centrum, potem poświęciła się pracy pedagogicznej. Przez wiele lat pełniła funkcje kierownicze w szkole, gdzie przydatne były umiejętności organizacyjne i kreatywność oraz dobry kontakt z osobami w różnym wieku. Była również nauczycielem języka polskiego, filozofii i etyki. W pracy wykorzystywała cały wachlarz metod aktywizujących, w tym metodę dramy i zabawy językowe. Uczestniczyła w wielu projektach związanych ze sztuką.

Karina Krystosiak – lubi pogłębiać wiedzę, zdobywać nowe umiejętności i działać na rzecz innych ludzi, zwłaszcza osób 60+. Z wykształcenia jest magistrem europeistyki, a zawodowo fotografką, kuratorką i improwizatorką teatralną. Jej pasją jest fotografia i improwizacja. Przygotowuje wystawy fotograficzne i konkursy, jest członkinią kolektywu fotograficznego Flaneurs Photo Collective. Aktywnie uczestniczy w życiu Klubu Komediowego i Resortu Komedii.

Organizacja wspierająca: Fundacja Klancyk

To zajęcia improwizacji dla seniorów, przygotowujące do wspólnych międzypokoleniowych występów na scenie. Wzięły w nich zarówno osoby, które już wcześniej pracowały metodą improwizacji teatralnej, jak i te, które po raz pierwszy podjęły się tego wyzwania scenicznego.

Doświadczona grupa doskonaliła umiejętności improwizacji, a w szczególności pracę nad własnymi formatami impro oraz przygotowywała się do występów W oparciu o zgromadzone przez lata doświadczenie i opracowane materiały dydaktyczne animatorki przygotowały publikację Seniorwizacja. Efekt Impro.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content