Senioralne biuro karier WSB

Projekt zakończony

lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, śląskie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działań


Animatorzy: 

Jolanta Nowak – członek zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB, emerytka, wieloletni menedżer, zawodowo związana z sektorem ubezpieczeniowym, przez ponad 20 lat zarządzała ludźmi. Zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną.

Dominik Penar – prodziekan ds. kształcenia ustawicznego Akademii WSB, od ponad 15 lat zaangażowany w integrację środowisk międzypokoleniowych. Autor oraz współautor projektów dofinansowanych ze środków m.in. Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Menadżer projektów europejskich.

Organizacja wspierająca: Akademia WSB

To pomysł na skuteczne przywrócenie seniorów na rynek pracy, a tym samym dostosowanie się do zmian demograficznych w Polsce. Internetowy serwis z ofertami pracy i profesjonalnym poradnictwem zawodowym dla seniorów, organizacja szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje i rozwijających zainteresowania, organizacja Senioralnych Targów Pracy i Wolontariatu oraz konferencji poświęconej osobom w tzw. srebrnym wieku to działania realizowane w ramach projektu przez Akademię WSB i wolontariuszy seniorów z różnych środowisk.

Więcej o projekcie w zakładce Projekty modelowe

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content