Senior – Obywatel

Projekt zakończony

lokalizacja

Gliwice, śląskie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działań

Animatorzy:

Stanisław Łuczyński – z wykształcenia jest technikiem mechanikiem, obecnie nie pracuje. Działa jako wolontariusz m.in. w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych oraz jest liderem w Klubie Aktywnego Seniora. W 2013 roku został uznany za wolontariusza roku w Gliwicach. Angażuje się także w działania koła teatralnego seniorów. Interesuje się rzeźbą – razem z bratem przygotowuje gipsowe figurki, które rozdaje podczas przeróżnych okazji.

Zofia Trzeszkowska – jest absolwentką pracy socjalnej na Uniwersytecie Śląskim. Naukę kontynuuje na kierunku zarządzanie pracą socjalną i ekonomią społeczną. Od dwóch lat jako zastępczyni przewodniczącego działa w Kole Naukowym Studium Pracy Socjalnej. Należy do zespołu zajmującego się diagnozą mechanizmów partycypacyjnych w Dąbrowie Górniczej, jest wolontariuszką w Programie Aktywności Lokalnej „Razem możemy więcej” oraz w gliwickiej Fundacji „Lepszy Świat”.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content