Randka z kinem Wyzwolenie

Projekt zakończony

lokalizacja

Prudnik, opolskie

edycja

III (2010-2011)

obszary działań


Animatorka:

Waleria Dąbrowska – emerytka i radna powiatu prudnickiego. Jest towarzyska i otwarta. Dlatego nie szczędzi czasu i energii, by pomagać w trudnych sytuacjach. Wypoczywa przy dobrej muzyce, na parkiecie lub z książką w ręku.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Prudnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Animatorka postanowiła przypomnieć czasy, kiedy w Prudniku było kino –miejsce ważne nie tylko dla młodzieży, ale też dla starszych osób. Zaprosiła więc młodych i seniorów do zebrania pamiątek z tego okresu – plakatów, biletów, zdjęć, ale też wspomnień tych, którzy przeżyli tam ważne chwile np. pierwszą randkę. Pamiątki posłużyły jako materiał na wystawę, zaprezentowaną przed nieistniejącym już kinem. Równolegle trwały plenerowe pokazy filmów, uruchomiony został też międzypokoleniowy Dyskusyjny Klub Filmowy. Grupa zorganizowała również kostiumowe spotkanie DKF, w ramach którego zaproszeni przebrali się za znanych ekranowych bohaterów i odbył się konkurs na najlepszą piosenkę filmową. Przebieg projektu został sfilmowany i zaprezentowany mieszkańcom Prudnika na finałowym spotkaniu.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate