Przytul podusie

Projekt zakończony

lokalizacja

Andrychów, małopolskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działańAnimatorki:

Emilia Matlak – swoje życie zawodowe związała z Andrychowskimi Zakładami Przemysłu Bawełnianego, gdzie pracowała wiele lat. Teraz jest na emeryturze. Wolny czas poświęca na zabawy z wnukami, co sprawia jej mnóstwo radości. Lubi też gotowanie, pieczenie i szycie. Kiedy tylko pogoda na to pozwala, razem z mężem troszczy się o ich wspólną działkę.

Magdalena Matlak-Zientak –pracuje w szkole średniej jako pedagog. Wolne chwile poświęca swoim dwóm córkom, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz działalności społecznej. Jest wrażliwa na problemy człowieka będącego w kryzysie, stara się im zaradzić. Chętnie angażuje się w działania skierowane do wszystkich grup wiekowych, organizowała m.in. „Bajkolandię” na terenie swojej gminy.

Organizacja wspierająca: Fundacja na rzecz wsparcia integracji i rozwoju osób oraz rodzin potrzebujących „WIIR”

O dobry sen innych postanowiła zadbać międzypokoleniowa grupa kobiet związanych z Andrychowskimi Zakładami Przemysłu Bawełnianego, która samodzielnie przygotowała piękne poszewki na poduszki i rozdała je starszym osobom oraz dzieciom przebywającym w szpitalu. Starsze i młodsze uczestniczkiwarsztatów uczyły sięod siebie nawzajem sztuki szydełkowania i hafciarstwa. Następnie wspólnie uszyłyposzewki i wyhaftowały na nich miłe słowa, by te nastrajały do dobrego dnia. Wspólne działanie na rzecz innych było też okazją do spotkania się i rozmów.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content