¡pokOLÉń z przytupem! Spotkania z kulturą iberyjską

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działańAnimatorki:

Marta Wilk – z wykształcenia jest matematykiem. Pracowała naukowo w dziedzinie badań systemów energetycznych w Polskiej Akademii Nauk, następnie przez wiele lat nadzorowała realizację projektów inwestycji infrastrukturalnych, pracowała przy organizacji turnieju UEFA EURO 2012. Interesuje się muzyką i tańcem flamenco, tym pasjom poświęca większość swojego wolnego czasu. Należy do lokalnego zespołu flamenco, ma za sobą występy dla szerokiej publiczności. Lubi też jazdę na nartach i na rowerze.

Ola Sokołowska – z wykształcenia jest filozofem. Z zawodu i pasji life coachem oraz tancerką i nauczycielką flamenco, a od niedawna również wiceprezesem Fundacji Poligon Możliwości. Jako trenerka pracuje przede wszystkim z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Współorganizowała i przeprowadziła różne projekty, m.in. z Fundacją „Muzyka Jest dla Wszystkich” czy z Fundacją Drabina Rozwoju. Ostatnio zajmuje się nagrywaniem wywiadów z seniorami dla Domu Spotkań z Historią.

Organizacja wspierająca: Fundacja „Muzyka Jest dla Wszystkich”

Tegoroczne „¡pokOLÉnia z przytupem!” to seria spotkań poświęconych kulturze Andaluzji. W programie były pokazy filmów o flamenco z seniorami na pierwszym planie, hiszpańsko-polskie kolędowanie, warsztaty kulinarne z iberyjskimi przysmakami oraz warsztaty plastyczne i rękodzielnicze. Dla chętnych seniorów odbyły się także spotkania taneczne, podczas których uczestnicy przygotowali występ dla tych mieszkańców domu seniora, którym zdrowie nie pozwala na wytężoną aktywność ruchową. Seniorzy dzielili się także wspomnieniami dotyczącymi osobistych i społecznych przeżyć związanych z kulturą iberyjską. Cykl spotkań zwieńczyła fiesta otwarta dla wszystkich mieszkańców dzielnicy. Było kolorowo, smacznie i bardzo muzycznie.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content