Podaj dalej

Projekt zakończony

lokalizacja

Strzelce Opolskie, opolskie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działań
Animatorki:

Helena Wróż – lubi haftować i obdarowywać rodzinę oraz znajomych wykonanymi przez siebie robótkami. Dużo czyta, a swoją wiedzę sprawdza, rozwiązując krzyżówki. Chętnie bierze udział w lokalnych wydarzeniach, dzięki którym odnawia dawne znajomości i nawiązuje nowe. Ma wiele pomysłów i mnóstwo energii do działania.

Anna Wiśniewska-Łątka – jest z wykształcenia animatorką środowisk lokalnych i trenerką biznesu. Obie pasje realizuje, działając w Stowarzyszeniu Przyjaznych Brzezinie „Kamień”. Interesuje się e-biznesem, nowoczesnymi mediami i e-marketingiem. Uwielbia zdobywać nową wiedzę oraz poznawać ciekawych ludzi. Jest zwolenniczką współpracy, współdziałania, dyskusji i poszukiwania rozwiązań. Nałogowo zaczytuje się w książkach.

Organizacja wspierająca:Stowarzyszenie Przyjaznych Brzezinie „Kamień”

W Brzezinie seniorzy zaprosili młodsze pokolenia na wspólne spotkania. Opowiedzieli, jak wyglądało ich życie w pierwszych latach po przyjeździe do wsi. Spotkanie uatrakcyjniła wystawa zdjęć, dokumentów, map, pamiątek oraz rzeczy codziennego użytku z dawnych lat. W kolejnych miesiącach odbył się cykl zajęć międzypokoleniowych, prowadzonych zarówno przez seniorów, jak i osoby młodsze. Były warsztaty z robótek ręcznych, kroju i szycia, wikliniarstwa oraz warsztaty rodzinne, podczas których powstały bożonarodzeniowe ozdoby i palmy wielkanocne. Dla młodzieży przygotowano grę terenową z elementami historii. W Dzień Dziecka seniorzy pokazali dawne zabawy i gry. Na zakończenie uczestnicy warsztatów zorganizowali wystawę zdjęć oraz prac wykonanych podczas warsztatów.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content