Odkurzone Piosenki

Projekt zakończony

lokalizacja

Olecko, warmińsko-mazurskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań


Animatorzy projektu: 

Henryk Raducha dotychczas śpiewający w „Oleckim Echu”. Dziś rozwija swoją pasję z dzieciństwa – grę na harmonii. Samouk. Ma na swoim koncie wiele występów z zespołem muzycznym.

Kamila Guzewicz – animatorka, instruktorka śpiewu i opiekunka grupy śpiewającej. Ma na koncie realizację wielu przedsięwzięć społeczno-kulturalnych, głównie na terenie Ełku. Praca z seniorami daje jej dużo energii, motywacji i chęci do działania. Wspiera osoby starsze w wychodzeniu poza standardowe i bezpieczne ramy tego „co wypada”.

Organizacja wspierająca: Fundacja Akademia Radosnej Twórczości

To pomost między przeszłością i teraźniejszością – seniorzy przypomnieli sobie i innym dawne szlagiery, a młodzi dodali do nich coś od siebie, czyli muzykę. Na początku wspólnie wybrali dwanaście piosenek z młodości seniorów, które towarzyszyły ważnym momentom ich życia, a następnie opracowali aranżacje muzyczne tych utworów we współpracy z powołanym do tego celu zespołem muzycznym. Te piosenki to także dialog międzypokoleniowy – połączenie tego co dawne i sentymentalne, z tym, co współczesne. Finałem inicjatywy była potańcówka w parku, koncert grupy śpiewającej wraz z zespołem i występ gościa specjalnego.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content