Nie straszne mi schody, projektuję wygody

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań


Animatorzy projektu:

Lech Doroba – inżynier elektryk i technik elektronik. Miłośnik nowych technologii. W tej dziedzinie cały czas odkrywa nieznane przestrzenie, które warto eksplorować i które znajdują zastosowanie we współczesnym świecie. Za cel obrał sobie zachęcenie rówieśników do zgłębiania wiedzy na ich temat.

Michał Kłosiński – doświadczony w projektach edukacyjnych. Częsta praca z dziećmi i dorosłymi (np. nauczycielami) nauczyła go koncentrowania swojej uwagi przede wszystkim na ich potrzebach. Wie, jak ważna jest umiejętność wzbudzania w uczestnikach zainteresowania. Szczególnie zależy mu, żeby zaszczepiać głód wiedzy, szczególnie w zakresie szeroko pojętej techniki.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Warszawski Hackerspace

To warsztaty i spotkania dla grupy zainteresowanych majsterkowaniem i robotyką: cykl trzech warsztatów z Arduino oraz dwa spotkania ekspertów seniorów z młodszymi ekspertami. Razem konstruowali trójkołowy wózek z napędem elektrycznym, umożliwiającym łatwiejsze wciąganie go po schodach. Każdy uczestnik mógł potem pomajsterkować i poeksperymentować używając prostych materiałów. Dzięki tym spotkaniom seniorzy mogli podzielić się z młodszym pokoleniem wiedzą i umiejętnościami zdobywanymi przez lata.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content