Moja i Twoja kuchnia. Jak smakują polsko-ukraińskie pierogi

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Młynary, łódzkie

edycja

XV (2022-2023)

obszary działań


Animatorka projektu:

Dorota Bedyniak-Walaszczyk – na emeryturze przeniosła się na wieś, aby żyć w zgodzie z naturą. Z zawodu ekonomistka, pracowała jako główna księgowa.  Na emeryturze  dołączyła do Koła Gospodyń  Wiejskich. Pasjonuje się turystyką, kulturą i tradycjami ludowymi oraz gotowaniem wiejskich i dworskich potraw polskich. Chciałaby włączyć w swoje działania kobiety z Ukrainy, które przyjechały do Polski, uciekając przed wojną.

Marlena Sońta – zawodowo zajmuje się organizacją transportu.  Od wielu lat związana ze stowarzyszeniem „Euroaktywni”, przewodnicząca Rady Rodziców przy szkole Podstawowej w Wolborzu, prezeska fundacji „Działa-My”, współpracuje również z Kołem Gospodyń Wiejskich w Młynarach. Bardzo lubi angażować się i inicjować działania społeczne, uraz wydarzenia charytatywne i integracyjne.

Organizacja wspierająca: Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content