Mobilna biblioteka

Projekt zakończony

lokalizacja

Nowy Sącz, małopolskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działańAnimatorka projektu:

Joanna Rasińska doświadczenia zdobyte przy współrealizacji projektów ,,Żywa biblioteka” i „Historia z Piekła Rodem” pozwoliły jej poznać perspektywę osób niewychodzących z domu. 

Organizacja wspierająca: Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu 

Realizowany na osiedlu Przydworcowym w Nowym Sączu projekt, w ramach którego powstała mobilna biblioteka dla samotnych, niewychodzących z domu mieszkańców osiedla. W inicjatywie wzięło udział dziesięcioro czytelników i czytelniczek oraz wolontariusze z Zespołu Szkół Społecznych. Wolontariusze odwiedzali samotnych seniorów, a podczas spotkań opowiadali im o pomyśle, proponowali katalog książek, przynosili i odbierali zamówione książki i czasopisma (korzystając z zasobów szkolnej biblioteki), a także opowiadali o aktualnych wydarzeniach kulturalnych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate