Międzypokoleniowy taniec igły z nitką

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Słupno, mazowieckie

edycja

XIII (2020-2021)

obszary działań
Animatorki: 

Teresa Jóśk – od wielu lat działa na rzecz mieszkańców całej gminy Radzymin, skupiając się na potrzebach wszystkich, bez względu na wiek. Zabiega o to, żeby gmina Radzymin była bardziej przyjazna dla osób starszych i niepełnosprawnych. Była także inicjatorką pierwszego koła seniorów powstającego na terenach wiejskich w Słupnie. Realizowała wiele projektów na terenie gminy, ma talent do integrowania i angażowania lokalnej społeczności we wspólne działanie.

Anna Olszewska – jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Działa jako animatorka w różnych obszarach edukacyjnych zarówno z dziećmi, jak i z seniorami. Jest ekstrawertyczką uwielbiającą pracę z ludźmi, ma naturalną zdolność do integrowania ich we wspólnym działaniu. 

Organizacja wspierająca: Fundacja Kreatywni

To cykl międzypokoleniowych warsztatów z szycia ekologicznych toreb zakupowych, które następnie będą ozdabiane metodą sitodruku i ręczną. Działania są skierowane przede wszystkim do seniorów, osób z niepełnosprawnością oraz ich rodziców. Można nauczyć się szyć na maszynie i techniki sitodruku, ale i zająć się dekoracją przygotowanych toreb. W ten sposób każdy ma szansę się zaangażować, zależnie od możliwości. Powstaje przestrzeń współpracy, rozwijania kreatywności uczestników, budowania otwartości na inność i akceptacji drugiego człowieka. Stworzone na warsztatach torby staną się zachętą do rezygnacji z toreb foliowych. Część prac, które powstaną podczas warsztatów, zostanie przekazanych na cele dobroczynne, co może być motywacją dla osób, które chciałyby zrobić coś dobrego dla innych. 

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content