Międzypokoleniowe Majsterkowanie

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań


Animatorzy:

Tadeusz Gałka – chce zachęcić do działania seniorów, którzy nie mieli dotąd okazji poznać nowych technologii albo chcieliby rozwijać swoje umiejętności.

Michał Kłosiński – pracuje z dziećmi i dorosłymi (m.in. z nauczycielami) i szuka sposobów na zainteresowanie ich techniką. Postanowił rozszerzyć grupę odbiorców swoich zajęć o seniorów.

Organizacja wspierająca: Warszawski Hackerspace

Na warszawskim Muranowie powstała grupa ludzi, którzy wspólnie majsterkują, programują i wymieniają się wiedzą. Dla nich animatorzy przygotowali warsztaty z elektroniki, szycia oraz podstaw programowania tak, aby łączyć pokolenia: działania seniorów z działaniami młodych i dzieci. Przez pierwsze spotkania uczestnicy przygotowywali się do finałowego otwartego spotkania, podczas którego seniorzy mieli okazję do zaprezentowania swoich nowo nabytych umiejętności i podzielenia się nimi z młodymi ludźmi, a każda chętna osoba mogła pomajsterkować i poeksperymentować z tworzeniem ciekawych rzeczy z prostych materiałów.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content