Manual Factory: dzierganie z sercem

Projekt zakończony

lokalizacja

Gdynia, pomorskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działańAnimatorki: 

Ula Zalewska – urodzona przywódczyni i społeczniczka, łączy wiele funkcji: jest prezeską Fundacji NADAKTYWNI, radną, absolwentką Szkoły Liderów PAFW, członkinią Gdyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Dzieląc się swoją pasją do szydełkowania zrealizowała projekt „Opatulmy Gdynię”. Wtedy spod szydełek wyszły koce, skarpety i czapki rozdawane bezdomnym oraz chorym w szpitalach i hospicjach.

Agnieszka Płoska jest optymistką i kreatorką. Chce pokazywać ludziom, jak zamieniać marzenia w cele, które można zrealizować również przy niewielkim budżecie. Ma za sobą doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach, chętnie wykorzystuje je w pracy i na warsztatach. Pasjonuje się Francją, zumbą oraz potrawami z kaszy jaglanej.

Organizacja wspierająca: Fundacja NADAKTYWNI

Wiele seniorek potrafi szyć, haftować, szydełkować, a swoimi pasjami i umiejętnościami podzieliły się z młodszymi na cotygodniowych warsztatach. Uczestniczki połączyły wspólne zainteresowania oraz cel: wykonywałykoce, skarpetki, chusty i szale, by podarować je hospicjom. Inicjatywa była skierowana nie tylko do mieszkańców Gdyni – podstaw dziergania można się nauczyćna internetowym kursie dziergania. Animatorki przygotowały sześćczęści webinaru.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content