Latające babcie

Projekt zakończony

lokalizacja

Łódź, łódzkie

edycja

III (2010-2011)

obszary działań
Animatorka:

Urszula Machcińska – jest działaczką Rady Osiedla i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, gdzie jest Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej. Ma duszę społecznika – nie brak jej pasji do działania, ale i pomocnych rąk do pracy. Wielką radość sprawia jej pisanie, w Łodzi znana jest też z dokarmiania bezdomnych kotów. Za swoje największe osiągnięcie uważa sukces projektu Latające Babcie.

Organizacja wspierająca: kobiety.lodz.pl

Grupa zdecydowała się na kontynuację pracy z dziećmi z domów dziecka i szpitali. Latające Babicie wzięły udział w warsztatach, które pomogły im doskonalić potrzebne do tego zadania umiejętności. Na spotkaniu z konsultantem literackim zastanawiały się nad odpowiednią treścią tekstów i wybierały utwory. Podczas warsztatu z konsultantem aktorskim pracowały nad dykcją i prezencją, szukały pomysłów na scenografię i dopracowywały szczegóły przedsięwzięcia. Efektem prac były napisane przez babcie bajki i wiersze, na podstawie których powstało przedstawienie. Seniorki wzięły również udział w zajęciach, dotyczących nawiązywania dobrej relacji z dziećmi, efektywnej komunikacji i umiejętności słuchania. Grupa odwiedziła domy dziecka i szpitale, gdzie zaprezentowała spektakl.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content