Kuźnia Seniora

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Kowalew, wielkopolskie

edycja

XVI (2023-2024)

obszary działańAnimatorki:

Elżbieta Bandosz: Chcę stworzyć miejsce, gdzie osoby starsze mogą przyjść, pokazać swoje pasje młodszym ludziom, czegoś się nauczyć, spróbować czegoś nowego albo po prostu spotkać się, wypić kawkę, herbatkę, zjeść ciasteczko i porozmawiać. To bodziec do wyjścia z domu i sposób na dzielenie się pomysłami na spędzenie wolnego czasu.

Magda Wojciechowska: Lubię spotykać się z osobami starszymi, które są pełne życia, pasji i jednocześnie mają ogromne doświadczenie, lubię również dzieci, których ogromna wyobraźnia nie zna granic. W Kowalewie potrzebne jest miejsce, gdzie można połączyć te światy.

Organizacja wspierająca: Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalewie

Animatorki postanowiły stworzyć miejsce, gdzie starsze osoby mogą dla innych poprowadzić zajęcia z tego, co same potrafią robić i co jest ich pasją (np. frywolitki, gotowanie, makrama, quiling, majsterkowanie, gry). Wspólne spotkania to okazja do dzielenia się umiejętności amii doświadczeniami, ale przede zachętą dla mieszkańców w różnym wieku do wyjścia z domu, spędzenia czasu w miłej atmosferze, nauczenia się czegoś nowego lub po prostu porozmawiania. Wykonane na warsztatach prace będą prezentami dla mieszkańców miejscowości.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content