Krowa to, czy żubr?

Projekt zakończony

lokalizacja

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

edycja

I (2008-2009)

obszary działańAnimator:

Józef Żuchowski – przez 30 lat zawodowego życia zajmował się geodezją. Teraz jako wolontariusz Domu Dziecka nr 2 w Stargardzie Szczecińskim i członek zarządu miejscowego UTW podejmuje działa na rzecz najbliższego otoczenia.

Organizacja wspierająca: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Stargardzie Szczecińskim

Animator zachęcił grupę aktywnych słuchaczy UTW do zorganizowania cyklu wyjazdów i warsztatów skierowanych do dzieci z miejscowego domu dziecka. Wizyta w na wsi i w Poznańskim ZOO, obserwowanie żubrów, orłów i dzików w Solińskim Parku Narodowym, wyprawa do Wioski Hobbitów w Sierakowie Słowińskim – to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników projektu. Wrażenia przywiezione z wycieczek zostały uwiecznione w pracach plastycznych przygotowanych wspólnie przez dzieci i seniorów. Prace, a także zdjęcia z wycieczek zostały zaprezentowane na wystawie połączonej z aukcją. W trakcie trwania projektu na UTW można było wziąć udział w otwartych wykładach nt. wolontariatu i potrzeb dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content