Kobieca moc – sojusz pokoleń!

Projekt zakończony

lokalizacja

Bielsko-Biała, śląskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań


Animatorki projektu:

Lilianna Zarębińska – chce pokazać prawdziwy, pozytywny wizerunek seniorek. Podobnie jak pozostałe inne seniorki z Akademii Seniora żyje aktywnie i spełnia swoje marzenia.

Marta Strączek – pragnie, aby wśród osób mieszkających na terenach rewitalizowanych dzielnic nawiązała się nić porozumienia i współpracy, która w ostatnich latach zanika wraz z rosnącą dominacją świata cyfrowego.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Akademia Seniora

Celem działań było stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla zbudowania relacji pomiędzy dziewczętami ze środowisk zagrożonych wykluczeniem i seniorkami. Animatorki zorganizowały dwanaście międzypokoleniowych spotkań: warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, działań artystycznych, sztuki kulinarnej oraz stylu i urody. Część zajęć prowadziły seniorki, a w pozostałych uczestniczyły wspólnie z młodzieżą. Seniorki otoczyły nastolatki ciepłem i życzliwością, której dziewczynom brakuje na co dzień, a obie grupy mogły nauczyć się czegoś nowego o sobie nawzajem.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content