I’m your grandpa

Projekt zakończony

lokalizacja

Kraków, małopolskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań


Animatorki projektu: 

Barbara Kluzik – emerytowana pracowniczka Poczty Polskiej, członkini Centrum Aktywności Seniorów „Srebrzysta Krowodrza”. Dzięki Karolinie, drugiej animatorce, odkryła nowe, skuteczne metody nauki języka angielskiego.

Karolina Przypis – lektorka i trenerka języka angielskiego. Prowadzi kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. 0d 2008 roku związana z krakowskimi UTW i CAS.

Organizacja wspierająca: Fundacja ANMA

Animatorki i seniorzy wspólnie stworzyli podręcznik do nauki języka angielskiego, dostosowany do potrzeb, możliwości i zainteresowań starszych osób. W przygotowaniu „Podręcznika-poradnika” brali udział przyszli odbiorcy – to oni określili zakres tematyki omawianej w książce, zdecydowali, w jakiej formie zostaną wyłożone słownictwo i gramatyka, sami też stworzyli ilustracyjno-graficzną formułę książki. W ramach inicjatywy seniorzy zaangażowali się również w opracowanie kampanii promocyjnej podręcznika. Gotowy podręcznik i historię jego powstawania zaprezentowali na forum wszystkich Centrów Aktywności Seniorów działających w Krakowie oraz podczas spotkania z nauczycielami, instruktorami i lektorami prowadzącymi zajęcia językowe dla osób starszych. Podręcznik został rozdystrybuowany wśród zainteresowanych organizacji i instytucji.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content