III wiek dla IV wieku

Projekt zakończony

lokalizacja

Kraków, małopolskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań


Animatorka:

Krystyna Mazur – lubi działania na rzecz ludzi i z nimi. Kocha przekazywać innym wiedzę i umiejętności. Prowadziła warsztaty dla różnych grup wiekowych. Razem z koleżankami promuje rękodzieło, zdrowy tryb życia i gimnastykę.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU

Projekt polegał na stworzeniu cyklu zajęć dla młodszych seniorek, które następnie dzieliły się swoimi umiejętnościami, wspierając starsze od siebie, samotne i niewychodzące z domu sąsiadki. Odbyły się warsztaty z zakresu aktywności fizycznej osób starszych, komunikacji, zarządzania emocjami i stresem, ćwiczenia pamięci oraz warsztaty artystyczne. Celem warsztatów było przygotowanie sprawnych seniorów do świadczenia pomocy w zachowaniu sprawności i samodzielności osobom starszym zależnym – stąd nazwa “III wiek dla IV wieku”. Młodsze seniorki wzięły udział w ciekawych zajęciach, zaprzyjaźniły się ze sobą, dzięki czemu mogły inspirować się nawzajem przy wspieraniu osób niesamodzielnych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content