Gramy razem

Projekt zakończony

lokalizacja

Lublin, lubelskie

edycja

IV (2011-2012)

obszary działań
Animatorki:

Elżbieta Iwanicka – czas spędza na wykładach UTW, udziela się jako wolontariuszka, organizuje festyny i imprezy charytatywne. Zawsze znajdzie też czas dla ukochanych wnucząt. A gdy ma chwilę spokoju, zajmuje się rękodziełem artystycznym – tworzy kwiaty z krepiny, stroiki, dekoracje wnętrz.

Ewelina Gmitruk – podąża za swoimi marzeniami. Pracę z dziećmi i seniorami uważa za powołanie, które daje jej prawdziwą satysfakcję. Pracuje jako psycholog w szpitalu wojskowym, aktywnie angażuje się w działania Wielopokoleniowego Klubu Wolontariusza w Lublinie.

Organizacja wspierająca: Towarzystwo Wolnej Wszechnicy Polskiej Oddział w Lublinie

Babcie i dziadkowie świetnie sprawdzają się jako opiekunowie. Grupa seniorów z Lublina miała do tego okazję podczas wspólnych działań z dziećmi ze świetlicy wsparcia przy pogotowiu opiekuńczym. Razem z dziećmi stworzyli muzyczne przedstawienie. Wspólnie zrobili instrumenty, na których dzieci zagrały podczas występu. Przygotowali też kostiumy i scenografię. Dla wszystkich był to czas dobrej zabawy w serdecznej atmosferze. Dzieci zyskały nowych „dziadków” i nowe „babcie”, z którymi wybrali się też do teatru, śpiewali kolędy i tworzyli prace plastyczne. Osoby starsze przekonały się, że wolontariat to nie to samo co dawny czyn społeczny.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate