Fachowcy na start

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Rzeszów, podkarpackie

edycja

XIII (2020-2021)

obszary działańAnimator: 

Zbigniew Leszczak – jest prezesem Klubu Sportowego Akademia 50+. Na Międzynarodowej Olimpiadzie w Łazach i Olimpiadzie Sportowej w Ukrainie w Łucku sportowcy z jego klubu zdobyli wiele medali, w tym kilka złotych. Chciałby spróbować swoich sił wspólnie z seniorami należącymi do Klubu Sportowego.

Organizacja wspierająca: Klub Sportowy Akademia 50+

Uczestnicy Klubu Sportowego Akademia 50+ znaleźli sposób na zachęcenie seniorów do aktywności fizycznej. Powstała brygada fachowców zajmujących się naprawą sprzętu domowego i usuwaniem drobnych usterek na rzecz seniorów. W przypadku większych awarii ich zadaniem jest określenie rodzaju usterki i ustalenie orientacyjnego kosztu naprawy tak, żeby seniorzy znali przybliżony zakres cenowy. W ten sposób pragną dać seniorom poczucie bezpieczeństwa i ochronić ich przed wyłudzeniami przez czasami nie do końca uczciwych fachowców. Oferowana przez nich naprawa jest bezpłatna, ale wiąże się z zobowiązaniem do zapisania się do jednej z sekcji Klubu Sportowego Akademia 50+ i uczestniczeniem chociaż w kilku zajęciach rekreacyjno- sportowych. Najtrudniejszy pierwszy krok, a Fachowcy pomogą go zrobić.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content